www.czesciauto24.pl

Terminarz rajdów rowerowych – pobierz...
Wytyczne odnośnie przygotowania roweru – pobierz...
Regulamin rajdów rowerowych jednodniowych – pobierz...
Zgoda rodziców/opiekunów nieletnich uczestników w wieku od 15 do 18 na samodzielny udział – pobierz...
Regulamin konkursu "Kręcę kilometry ze Szprychą" (dla Członków Stowarzyszenia) – pobierz...
Regulamin konkursu "The Best Szprycha" (dla Członków Stowarzyszenia) – pobierz...
ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – pobierz...Trasa: 16 km

Rowerem ze Szprychą po Gminie Kobylnica - Powitanie jesieni

Rajd rowerowy dofinansowała Gmina Kobylnica zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Termin: 25.09.2021 r. (sobota)

Rajd rowerowy zapamiętamy z kilku względów. Pierwszy raz impreza rozpoczęła się kilkanaście kilometrów od Kobylnicy oraz pierwszy raz partnerem strategicznym była firma prywatna, która użyczyła swój teren oraz koordynowała organizację imprezy, której jednym ze składników był rajd rowerowy. Rowerzyści wystartowali punktualnie i ruszyli w malownicze tereny gminy. Trasa bezpieczna w większości przebiegała terenami leśnymi. Dla uczestników został zorganizowany konkurs grzybiarski. Zaraz po powrocie nastąpiło rozstrzygnięcie, osoby posiadające największe wagowo grzyby zostały nagrodzone nagrodami. To nie jedyna konkurencja, jaka czekała na rowerzystów. Nasz animator przeprowadził znaną z naszych rajdów rowerowych konkurencję „kółko i krzyżyk”. Tu również nagrodziliśmy zwycięzców nagrodami. Firma Tołłoczko zadbała o biesiadny charakter całej imprezy, nikt nie mógł być głodny, ponieważ bogata oferta gastronomiczna zaspokoiła wszelkie gusta smakowe. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się strefa relaksu, którą ochoczo zdominowali Członkowie Szprychy.
To już jest koniec... Sezon rodzinnych rajdów rowerowych po Gminie Kobylnica 2021 uważamy za zamknięty. Dziękujemy wszystkim za udział we wszystkich rajdach po gminie, za promowanie turystyki rowerowej oraz walorów Gminy Kobylnica. Panu Wójtowi Gminy Kobylnica, Leszkowi Kulińskiemu oraz wszystkim pracownikom serdecznie dziękujemy za wspieranie naszych działań oraz owocną współpracę. Członkom Stowarzyszenia dziękujemy za pomoc przy organizacji i realizacji wszystkich imprez. Do zobaczenia za rok (na to liczymy).