CzesciAuto24.PL

V kadencja: 28.11.2020 r. – 27.11.2023 r.

IV kadencja: 8.11.2017 r. – 27.11.2020 r.

Zarząd:
Wojciech Kleban - Prezes Zarządu
Sławomir Dudziński - Członek Zarządu
Monika Domańska - Członek Zarządu do 15.03.2019 r.
Joanna Biernacka od dnia 16.03.2019 r.

Komisja Rewizyjna:
Maria Matis - Przewodnicząca KR
Wiktoria Bicimirska - Członek KR
Janina Białożyńska - Członek KR

III Kadencja: 28.11.2014 r. – 27.11.2017 r.

Zarząd:
Wojciech Kleban - Prezes Zarządu
Sławomir Dudziński - Członek Zarządu
Andrzej Uptass - Członek Zarządu do 31.12.2016 r.
Monika Domańska od dnia 24.03.2017 r.

Komisja Rewizyjna:
Maria Matis - Przewodnicząca
Małgorzata Żebrowska - Zastępca – Przewodniczącego
Radosław Karaś - Sekretarz Komisji Rewizyjnej

II Kadencja: 28.11.2011 r. – 27.11.2014 r.

Zarząd:
Wojciech Kleban - Prezes Zarządu
Katarzyna Karol - Członek Zarządu
Piotr Sudakiewicz - Członek Zarządu
Artur Ciesielski - do 22.09.2013 r.
Piotr Kosmala - do 22.09.2013 r.

Komisja Rewizyjna:
Sławomir Dudziński - Przewodniczący
Feliks Kłudkowski - Zastępca Przewodniczącego
Beata Andrzejewska - Sekretarz Komisji Rewizyjnej

I Kadencja: 15.09.2010 r. – 27.11.2011 r.

Zarząd (Stowarzyszenie Zwykłe):
Wojciech Kleban - Prezes
Tomasz Wojciechowicz - z-ca Prezesa
Katarzyna Karol - Sekretarz