CzesciAuto24.PL

Wojciech Kleban

Wspózałożyciel organizacji pożytku publicznego – STR "Szprycha". Prezes Zarządu od I kadencji do dziś.
Magister wychowania technicznego, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy. Nauczyciel w Szkole Podstawowej z Oddziałami integracyjnymi nr 4 w Słupsku oraz w prywatnej szkole przysposabiającej do zawodu młodzież "trudną i przesuniętą" poza margines społeczeństwa. Pedagog z 30-letnim doświadczeniem, posiada uprawnienia kierownika wycieczek. Absolwent Studiów Podyplomowych z informatyki oraz z wykorzystywania technologii informacyjnych w nauczaniu na Politechnice Koszalińskiej. Działacz związkowy, pracujący społecznie na rzecz słupskich nauczycieli i pracowników oświaty.  Od 7 lat autor realizowanych przez Stowarzyszenie projektów zadań publicznych, grafik komputerowy, twórca wizerunku graficznego i multimedialnego, w tym strony www Stowarzyszenia.
Kibic narodowej reprezentacji piłki nożnej, czas wolny spędzający na rowerze, podróżujący po Polsce oraz Europie.
Lubi książki parapsychologiczne, literaturę faktu. Interesuje się historią Polski.
Sławomir Dudziński

Członek Zarządu STR "Szprycha" od III kadencji do dziś. W II kadensji pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku. Animator konkursów sprawnościowych, zapewnia pomoc techniczną i psychologiczną uczestnikom imprez rowerowych. Wspiera i motywuje osoby zaczynające przygodę na rowerze.
Kibic lokalnej drużyny koszykówki – Czarni Słupsk. Czas wolny poświąeca na podróże rowerem po Polsce oraz Europie. Pasjonuje się również wędkarstwem. Jest niezastąpionym animatorem śpiewu i gry na gitarze. Jego utwory znają wszyscy uczestnicy rajdów rowerowych wyjazdowych.
Joanna Biernacka

Członek Zarządu STR "Szprycha" od IV kadencji do dziś. W wolnym czasie podróżuje rowerem po Polsce i Europie. Jej głos rozpozna każdy meloman śpiechu chóralnego. Pasjonuje się śpiewem, realizuje się w ramach działań chóru w swojej miejscowości. Często udaje się w trasy koncertowe, zapewniając uczestnikom imprez przyjemny nastrój, bo muzyka i śpiew łagodzą obyczaje, wyzwalają emocje niczym narkotyk.
Maria Matis

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej STR "Szprycha" od III kadencji do dziś. W wolnym czasie podróżuje rowerem po Ziemi Słupskiej. Jest odpowiedzialna za pilnowanie Zarządu, aby uważnie wydawał środki finasowe powierzone przez administrację samorządową  oraz środki własne Stowarzyszenia. Czuwa nad majątkiem organizacji, nic nie może się zgubić, wszystko musi mieć swoje miejsce.
Wiktoria Bicimirska

Członek Komisji Rewizyjnej STR "Szprycha" od IV kadencji do dziś. W wolnym czasie podróżuje rowerem po Polsce i Europie; oczywiście z aparatem forograficznym i obiektywami na każdą okoliczność. Pasjonuje się fotografią i spogląda na otaczający nas świat poprzez wizjer aparatu. Jej talent daje nam nieograniczone możliwości promocji za przyczyną zdjęć z rajdów rowerowych oraz imprez. Jest niezastąpiona podczas udzielania wszelkiej pomocy przedmedycznej. Zna lekarstwo na każdą dolegliwość, a jej wsparcie leczy wszelkie rany.
Janina Białożyńska

Członek Komisji Rewizyjnej STR "Szprycha" od IV kadencji do dziś. W wolnym czasie podróżuje rowerem po Polsce i Europie. Ma zdolności manualne, wykonuje galanterię użytkową z różnych materiałów. Nieobce są jej narzędzia stolarskie jak i ślusarskie. Nie wszyscy wiedzą, ale nasza koleżanka była zawodniczką siatkówki kobiet w klubie Czarni Słupsk. Odnosiła liczne sukcesy na parkietach hal sportowych w Polsce. Jej aktywność fizyczna trwa do dziś i przynosi same korzyści.